Hakkımızda

Benego Danışmanlık, 2007 yılından beri sadece eğitim kurumlarına, öğretmenlere, öğrencilere ve velilere eğitim, test ve danışmanlık hizmetleri sunma konusunda uzmanlaşmış bir kurumdur.

2007 yılında ilk adımımızı attığımızdan beri milyonlarca öğrenci ve ailesinin evine, bir çok eğitim kurumuna misafir olduk. Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine 81 ilimize ulaştık.

Benego Kişilik Testleri’mizle öğrenci, öğretmen ve velilerin kendi kişilikleri hakkında farkındalık oluşturmaya çalıştık,

Öğrenme Modeli Testi’mizle velilerin çocuklarının, öğretmenlerin öğrencilerinin öğrenme özelliklerini keşfetmeleri ve daha kolay ve hızlı öğrenmeleri için neler yapabilecekleri ile ilgili çözüm önerileri sunduk.

Dikkat Testleri’mizle başarının olmazsa olması dikkatle ilgili öğrencilerin dikkat düzeylerini belirleyip, dikkatlerini arttırmaya yönelik çözümler sunmaya çalıştık.

Dikkat Setlerimizle eğlenceli etkinliklerle Anaokulu ve İlkokul öğrencilerinin dikkatini geliştirmeye destek olduk.

Oyunlarımızla öğrencilerin zevkli zamanlar geçirirken aynı zamanda problem çözme, mantık yürütme, parça-bütün ilişkisi kurabilme, vb. düşünme becerilerini geliştirmeye çalıştık.

Şimdiye kadar milyonlarca veli, öğretmen ve öğrenci ile çalıştık. Ülkemizin nadide eğitim kurumları ile işbirliği yaptık.

Gerek Eğitim kurumlarının Rehberlik servisleri ile gerekse de birlikte çalıştığımız aile, öğrenci ve öğretmenlerle eğitime artı değer katmaya çalıştık. Büyük bir özenle yaptığımız çalışmalarımızı aynı özen ve samimiyetle sürdürme gayreti içindeyiz.

Bu günlere gelmemize büyük katkısı olan öğretmen, veli, öğrenci ve idarecilere ve rehber öğretmenlere ayrıca çok değerli eğitim kurumlarına çok teşekkür ederiz.

Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da paydaşlarımızın desteğiyle çok daha ileriye ulaşmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Öğrencilerin başarısının artması için onları tanıma, rehberlik etme konusunda test, yayın ve materyallerle  eğitime destek olma amacıyla yola çıktık.

Vizyonumuz

Türk Milli Eğitiminin dünyanın en ileri eğitim seviyesine ulaşmasında kendi alanımızda değer odaklı, yenilikçi bir anlayışla katkı sunmak

Değerlerimiz

Çalışmalarımız boyunca aşağıdaki değerlerimizden ödün vermeden hizmetlerimizi yürütüyoruz. Bunlar;

  • Yenilik
  • Değişim
  • Eşitlik
  • Toplumsal duyarlılık
  • Özel hayata saygı
  • Dürüstlük
  • Değer odaklı
  • Samimi ve içten

 

Çalışmalarımızla ilgili Kurumsal kataloğumuz için tıklayınız

Okulöncesi/Anaokulu grubu ürün ve hizmetleri katalogumuz için tıklayınız

İlkokul kademesi ürün ve hizmetleri katalogumuz için tıklayınız

Ortaokul kademesi ürün ve hizmetleri katalogumuz için tıklayınız

Lise kademesi ürün ve hizmetleri katalogumuz için tıklayınız